777 107 717 Pro informace volejte 8h - 18h

naše3 - kdo šetří má za tři | Reference od klientů

Vážený pane řediteli,
rádi bychom touto cestou poděkovali Vašemu kolegovi panu Janu Vávrovi z Votic. Mnohokrát nám velice pomohl, vždy si na nás našel čas vyslechl nás a poradil se vším, co bylo třeba. Je to výborný profesionál a také skvělý člověk. Věřte, že v dnešní okoralé době není takto erudovaný a zároveň lidský přístup samozřejmostí. Je dobré vědět, že za vámi i v nelehké situaci stojí odborník a člověk na svém místě. Tak tedy ještě jednou DĚKUJEME.

Pavel a Martina Matouškovi, Nasavrky

Tímto bych chtěla poděkovat a doporučit poradce Míru Kalouska za jeho profesionální přístup, dobrou komunikaci, spolehlivost a hlavně pomoc při mém problému. Na veškeré mé otázky srozumitelně odpověděl. Jednoznačně doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

Petra Horáčková

Ještě před rokem a půl jsme neměli ani tušení , že existují nějací finanční poradci. Pak jsme dostali kontakt na p. Homolku. Domluvili jsme si schůzku a pak už to frčelo jako po drátkách. Je na telefonu kdykoli se potřebujeme na něco zeptat. Vždy dobře poradí, zařídí a udělá ve všem jasno. Vyřizoval nám různé pojistky spoření atd. Je to super že ho máme, život je hned o něco jednodušší. Přijede vždy s dobrou náladou, což je také fajn. Moc nám pomohl. VŘELE DOPORUČUJEME!!!!

Lenka Áronová

Chtěla bych poděkovat a pochválit nejen profesionální ale zejména lidský a vstřícný přístup naší rodinné finanční poradkyně Martiny Šimkové. Jejích služeb využíváme již několik let a je téměř člen naší rodiny. Jejího příjemného a milého vystupování a ochoty vždy nám co nejlépe poradí a každý náš dotaz zodpovědět ochotně a srozumitelně, toho si velmi ceníme. Spolupráci nejen naší vynikající poradkyně i celé společnosti vřele doporučujeme.

Koběta Koběta
icon

K dnešnímu dni jsme pomohli vyřešit bydlení 4767 rodinám.

Baví nás opakovaně zažívat ten moment, při kterém dojde k propojení finančních produktů (hypotéky) se skutečnou hmatatelnou věcí (stavba).

icon

Průměrně jsme klientům ušetřili 189837 Kč.

Jak je to možné? Zvolili jsme pro ně výhodnou banku a dokázali jsme vše zajistit bez zbytečných poplatků a sankcí.

icon

Náš analytický tým se stará o to, abyste dostali exklusivní nabídku dle současných možností trhu.

Také vám pravidelně dodává aktuální informace pro lepší orientaci ve finančních produktech.

Kdo šetří má za tři…